Thumbnail

Pánské nežehlivé košile

Košile Marvelis jsou dceřinou značkou koncernu Olymp, který vyrábí stejnojmenné košile od roku 1951. Košile Marvelis se vyrábí od roku 1995 se záměrem nabízet kvalitní nežehlivé košile pro mladé muže, kteří chtějí vypadat moderně a zároveň upraveně. V současnosti patří košile Marvelis, ve své kategorii, mezi nejprodávanější značky v Německu. Oproti košilím Olymp je Marvelis cenově výhodnější. Rozdíl v ceně je dán především využitím surovin a lidské práce v nákladově levnějších regionech.

Marvelis vyrábí košile výhradně z kvalitní 100% bavlny, kterou dále upravuje tak, aby bavlna dosáhla vysokých užitných vlastností zejména nemačkavosti, nežehlivosti, dobré prodyšnosti a aby byla příjemná na nošení.

Marvelis má jako jedna z velmi mála módních značek certifikát EKO TEX STANDART 100, který mají značky z dražšího cenového segmentu (např. Eterna nebo Olymp). Tento certifikát zaručuje použití ekologického postupu při výrobě bavlněné tkaniny i košile. Výsledkem je košile u které si můžete být jisti, že neobsahuje žádné škodlivé látky a při její výrobě se nezatěžuje životní prostředí.
Košile Marvelis se vyznačují moderním střihem, formou a kvalitním ušitím. Marvelis vyrábí jak společenské košile, tak košile pro volný čas, které poznáte podle moderního střihu i módních prvků.
Košile Marvelis jsou tak oblíbené proto, že se příjemně a dobře nosí a i po náročném dni vypadají svěže. A to vše za velmi příznivou cenu.

Oficiální web http://www.marvelis.com

Zobrazení všech 0 výsledků

btt