Prodejna dámské a pánské společenské módy

Vítejte na stránkách společnosti FORSA FASHION s.r.o., která se od roku 1996 trvale věnuje rozvoji prodeje dámské a pánské módy. Našim zákazníkům se snažíme nabízet originální, kvalitní a exkluzivní oblečení pro každý den a každou příležitost.

Cíleně se zaměřujeme na výrobce z Kanady, USA, Velké Británie, Německa, Holandska, Španělska, Itálie, Francie, Slovenska, Polska a České republiky, kteří splňují vysoké nároky na kvalitu a originalitu dodávaného zboží. V nabídce našich prodejen naleznete modely jak pro volný čas, tak i pro prestižní společenské události. Snažíme se, aby naše nabídka byla komplexní a to i po stránce vyvážených cenových kategorií.

Zveme Vás k návštěvě naší prodejny QUEST v OC NISA Liberec, která se jako jediná specializuje na prodej dámské a pánské společenské módy, doplňků a společenské obuvi. Kdo se zajímá o volnočasovou módu, měl by zcela určitě navštívit naše další prodejny IMPERIAL v OC NISA Liberec a YASSMINE v NC GÉČKO Liberec.

V nabídce naší prodejny naleznete výběr z aktuálních kolekcí světových značek Joseph Ribkoff, Camp David, Bugatti, Meyer, Marvelis, Luxuar, Jora Collections, Wilvorst a mnoha dalších.

Naše nabídka obsahuje: společenské šaty, dámské kostýmy, dámská saka, letní šaty, tašky, kabelky, pánské obleky, vesty, kabáty, košile, kravaty, motýlky a pásky. Součástí nabídky je i velký výběr dámské a pánské společenské obuvi.

Prodejna QUEST nabízí svým zákazníkům nadstandardní zákaznický servis, včetně možnosti krejčovských úprav zakoupeného zboží ve vlastní krejčovské dílně. Poradenský servis je samozřejmostí, obsluha prodejny je vždy připravena zákazníkům ochotně poradit s výběrem stylu a doporučit vhodné módní doplňky. Přímo v prodejně se zákazníci mohou informovat o výhodách zákaznického programu, který jim umožní dlouhodobé čerpání výhod ve všech provozovnách společnosti FORSA FASHION s.r.o.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

btt